Допоможіть новому проєкту здійснитись! Дякуємо.

Вітаємо!

Ми компанія 3d-sm, займаємося виробництвом запчастин та аксесуарів для автомобілів. Ми виробляємо деталі методом лиття під тиском. Працюємо на ринку чотири роки. За цей час ми вже зробили три різні категорії запчастин, а також додаткові аксесуари для автомобілів. Наші вироби підходять більш ніж на 800 моделей авто.

На даний момент у нас є один великий ТПА (це станок для лиття пластика) та два маленьких ТПА апарата, також ми маємо 3d принтер завдяки якому робимо прототипи, тестуємо і тільки потім виробляємо саму запчастину, це дуже допомагає швидко та більш якісно зробити кінцевий продукт.

Ми маємо власний сайт, продаємо товар на Rozetka, ОLX, IZI та інших платформах.

У зв’язку з війною ми були вимушені перевезти обладнання й самі переїхали з власних домівок з Донецької до Черкаської областей.

Наразі у нас є прохання допомогти нам придбати додаткове обладнання для випуску нового товару.

Ми Вас не просто прохаємо допомогти фінансово, а пропонуємо таку угоду:

  •          Ви переводите будь яку суму на Ваш розсуд.
  •          Надаєте підтвердження переводу коштів на номер в viber, telegram чи на електронну пошту які указані нижче на сторінці.
  •          З нашої сторони ми гарантовано поставляємо Вам нашу нову розробку. (У разі збору повної суми, якщо сума не зібралась, гроші Вам повертаються).
  •         Якщо сума допомоги перевищує вартість товару, Ви отримуєте два чи більше таких товарів + додаткову знижку на наступні чи існуючі товари на нашому сайті у розмірі 20%
  •         Якщо сума допомоги перевищує 1000$ (40тис. грн.), то додатково до всіх вище написаних бонусів, Ви отримуєте ексклюзивне партнерство з нами, та будете отримувати % від продажу товару на який йде збір коштів. Відсоток від продажів обговорюється окремо при спілкуванні.

Ціль зібрати 8500$ (340тис.грн.), це ось для покупки цього станочка: https://vector-cnc.com.ua/1307m

Після запуску товару у продаж його ціна буде орієнтовно 1300-1600грн.

І нарешті про товар!

SMkey Smart (Розумний органайзер для ключів з пошуком)Допомагає впорядкувати ключі

Розумний органайзер SMkey smart для пошуку ключів є чудовим інструментом для правильної організації ключів. Пошук здійснюється за рахунок з'єднання Bluetooth

Як це працює

При втраті органайзера з ключами, ви берете свій смартфон, відкриваєте програму. У додатку потрібно натиснути кнопку пошуку, після чого, ваш смартфон спробує відправити органайзеру сигнал. Якщо кейс для ключів знаходиться в районі 40 метрів, він зловить сигнал, а після чого видасть гучний звук сигналізації, тим самим сповіщаючи про своє місцеперебування.


Неможливо забути та втратити

Навіть якщо ви забудете органайзер і підете, Bluetooth зв'язок з ним буде розірваний. Після цього смартфон видасть сигнал про те, що кейс з ключами вже не близько. Так само, за допомогою органайзера ви можете знайти свій смартфон, просто натисніть кнопку на кейсі, після чого телефон звуковим сигналом почне сповіщати про своє місцеперебування.


Додаткові переваги

- Жодних батарей — ви можете заряджати вбудований акумулятор через USB кабель   

Крім того, акумулятор здатний тримати заряд до 30 днів;

- USB кабель для заряджання вже покладено в комплект;

- Місткий органайзер здатний вміщати до 12 ключів;

- На додаток: кейс укомплектований відкривачкою та плоскою викруткою.


Усі фото та відео представленні у цій презентації на сайті, носять виключно ознайомчий характер і є прототипом наших моделей. 

Ціль зібрати 8500$ (340тис. грн.)

Перевести Вашу допомогу Ви можете за цими реквізитами, чи посиланням, чи QR кодом, як Вам зручніше. Не забувайте будь ласка відправити чек чи screenshot екрану після переводу грошей. Звіт відправляйте по номеру телефону +380508050447 (цей номер є у Viber, Telegram) чи на пошту sm3dprint@gmail.com

Звіт про перевод потрібен щоб у разі недосягнення цілі по збору коштів, можно було повернути Вам назад Вашу допомогу.

Збір триватиме 2місяця. З 03.02.23 по 03.04.23р.

Якщо збір коштів успішний, то Ви зможете отримати готовий продукт після 30.09.23р. Цей час потрібен, щоб налагодити увесь процес виробництва до кінцевого продукту.

Давайте разом робити Український товар, та розвивати свою країну. Дякуємо Вам за підтримку.


Моно банк

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9wTrHpfscG

Номер картки банки
5375 4112 0326 4234 
ПриватБанк

МФО банку:
305299

Отримувач платежу
СКОРОБОГАТИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

IBAN:
UA083052990000026201735476035

Рахунок отримувача:
26201735476035

Валюта картки:
UAH

РНОКПП отримувача:
3197310313

Призначення платежу:
Збір коштів на обладнання.

Посилання для збору коштів на нове обладнання для 3d-sm